| размери на питата на радиатора | 610x380x16 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| качество | WP |
| ограничение за производител | Halla HCC |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 380 mm |
| височина | 560 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| входящ отвор | 19,5 mm |
| изходен отвор | 12,7 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |